Untitled
  • ANASAYFA
  • FORUM
  • RESIMLER
  • HABERLER
  • ÖNEMLI LINKLKER
  • VIDEOLAR
  • DERNEKLER
  • YAYGARA
  • ÖNEMLI TELEFONLAR
  • SOHBET
Son mesaj - Gönderen: ((MUSTAFA28)) - Pazar, 24 Temmuz 2011 02:05
arkada?lar hep?n?ze sayg? sevgilerimi gönderiyorum ALLAHIMIN rahmeti bereketi hepinizin üzerine olsun kal?n sal?cakla...

Radyogiresun Forum
31 Ağustos 2014, 02:19:57 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: SMF - Henüz Yeni Yüklendi!

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: ILHAN PETEKCI (PETEKCI28)  (Okunma Sayısı 11132 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DJ Tolga
Yeni Üye
*

« : 18 Mart 2007, 16:37:40 »

Ilhan abim seni hic ama hic bir zaman unutmayacagiz bunu bil, senin icin ufakda olsa bir seyler yapmaya calisiyoruz. Arkadaslar burada herkes kendi düsüncelerini Ilhan abim icin aciklayabilir. Yazilarimiz ile Ilhan abimizi unutmadigimizi belirtelim derim.

Tolga
Yildiz
V?P Üye
*

Site
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2007, 16:50:04 »

Kendisini ömrünün son nefesini verirken dünya ya veda ederken gördüm, tanima firsatim olmadi. Sizlerin sayesinde cok degerli ve sevilen bir zat oldugunu anladim...
Topragi bol, Mekani Cennet olsun... Geride kalanlarinin Allah yardimcisi olsun...

Kendine Nasil Davranilmasini Bekliyorsan Sende Karsindakine Öyle Davran!..

MÜDÜR28
Aktif Üye
*

« Yanıtla #2 : 18 Mart 2007, 18:53:04 »

Rahmetli ilhan abi gördügüm kadarinla burada cok sevilen biriydi benimde kendisinle radyoda birkac konusmamiz olmusdu.
ALLAH rahmet eylesin topragi bol olsun nur icinde yatsin ve dualarimizi eksik etmeyelim arkadaslar.

Saygilarimla
MÜDÜR28

bicirik28
Süper Moderatör
Bölüm Editörü
*

« Yanıtla #3 : 18 Mart 2007, 23:22:28 »

rahmetli ilhan abiyi bende radyoda tanidim cok iyi biriydi .
Topragi bol mekani cennet olsun ailesinin ba$i sagolsun.

BeBeYiM28
Yeni Üye
*

« Yanıtla #4 : 19 Mart 2007, 14:43:13 »

Ilhan abimize bende Allahtan rahmet diliyorum... Mekani Cennet Topragi bol olur insallah....

Abimizle o gece ilk kez yüz yüze gelip tanismistim, kendisinin sicak kanliligi yüzüne yansiyordu.....hepimiz ile cok ilgileniyordu,elinden geldigincede ordan oraya kosturuyordu...hic unutamam,cünkü kendi kendime demistim ya bu Ilhan abi nasil ordan oraya kosturuyor diye....

SENI HICBIRZAMAN UNUTMAYACAGIZ....ARAMIZDA DEGILSIN, AMA KALBIMIZDE COK BÜYÜK YERIN VAR ABISI....
SAYGI VE SELAMLARIMLA GÜLAY

Ne oldum degil, ne olacam diyeceksin...!
@li Sordi
Yeni Üye
*

« Yanıtla #5 : 20 Mart 2007, 20:10:46 »

??te ?lhan ölüm hepimiz için.
?nsanlar dünyaya a?layarak gelir, giderkende a?latarak gider. Ömrümüzün nas?l geçti?inin hesab?n? yapacak olsak bir o kadar daha ya?amam?z gerekir. Allah mekan?n?z? cennet bahçesi eylesin, topra??n pur-nur olsun kabrin dünyada ne kadar çicek varsa o çicekler seninle beraber olsun.
ALLAH Rahmet eylesin AM?N. Göreleli @li Sordi
ilhanA28
ADMIN
Aktif Üye
*

« Yanıtla #6 : 20 Mart 2007, 23:24:02 »

Ilhan abimin bende özel bir yeri var.kendisiyle cok cabuk kaynastik.sakalasmayi cok severdi.son bulstugumuz gecede ondan cikaracagimiz dersler oldugunu gördüm.insanlara verdigi deger cani pahasina da olsa onun icin önemliydi.bütün gece arkadaslari icin bir saniye bile durmadi.ve o gecede ondan baska da sevincten aglayanida görmedim.Nur icinde yat canim abim.dualarimiz hep seninle
seni unutmayacaz
filintazafer
Süper Moderatör
Aktif Üye
*

Site
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2007, 02:20:50 »

Sevgili Dayicigim Oncelikle Mekanin Cennet Olsun..Allah Rahmet Eylesin....Sen  cok iyi biriydin senden ogrenecek cok seylerim vardi ama olmadi nasip buraya kadarmis ama olsun dayicigim bugune kadar senden cok sey ogrendim ve ogrendiklerimi arkadaslarima, herkese ozellikle insallah ilerde cocuklarima ogretecegim..Senin yerin bambaska...Unutulmazsin Seni Cok Seven Yegenin.

Saygilarla;   Zafer    BABA      (FiLiNTAZAFER28)

MustiBJK28
(....MTK28....)
Moderatör
Bölüm Editörü
*

« Yanıtla #8 : 22 Mart 2007, 07:55:38 »

Toplum içersinde böyle sevilmek herkese nasip olmaz.

ALLAH (CC) RAHMET EYLES?N.

sev28
YeNeR:::::.....
Aktif Üye
*

Yener::::.....

« Yanıtla #9 : 23 Mart 2007, 09:56:58 »

ALLAH rahmet eylesin topra?? bol olsun abimin ailesinede ALLAH sab?rl?klar versin.

.....:::::KL?B?MDE OYNARMISIN:::::.....
ZPETEKCI28
Yeni Üye
*

« Yanıtla #10 : 23 Mart 2007, 13:37:44 »

CANIM BABACIGIM, SENI NE KADAR COK OZLEDIM. ARTIK ARAMIZDA DEGILSIN. SENSIZHICBIRSEYINTADI KALMADI. SENI COK AMA COK SEVIYORUM CANIMDAN DAHA COK. TOPRAGIN BOL  MEKANIN CENNET OLSUN. SENI HERZAMAN KALBIMDE YASATACAGIM. HICKIMSE SENIN GIBI DEGIL SENIN GIBIDE OLAMAZ. SEN BIRTANESIN. SENINLE GURUR DUYUYORUM. SENI COK SEVEN VE OZLEYEN BIRICIK KIZIN

ZEYNEP PETEKCI
Alp-28
Aktif Üye
*

« Yanıtla #11 : 23 Mart 2007, 13:47:43 »

ALLAH rahmet eylesin

bulancakli_19
Yeni Üye
*

« Yanıtla #12 : 26 Mart 2007, 19:50:33 »

Allah rahmet eylesin yak?nlar?n?n ba?? sa?olsun.her ne kadar çok iyi tan?masamda o geceden bi gün önceki gece ilhan abimle gece saat 3 te yay?n yap?yordum ve radyoda konu?mu?tuk.ahmet abilerdeydi.yazd?klar?ndan bile orda olmaktan çok mutlu oldu?u anla??l?yordu...Allah nur içinde yat?rs?n mekan? cennet olsun....
Sevgi-06-28
Yeni Üye
*

« Yanıtla #13 : 30 Mart 2007, 14:41:07 »

ALLAH CC. RAHMET EYLES?N

filintazafer
Süper Moderatör
Aktif Üye
*

Site
« Yanıtla #14 : 08 Nisan 2007, 04:43:23 »

Sevgili Dayicigim Sen hep yasayacaksin kalbimizde...Sen Hic Olmedinki zaten sadece uzun bir yolculuga ciktin birgun bulusacagiz...ama o zaman'a kadar kalbimizde yasayacaksin....

Arkadaslar Hepinizi

http://www.ilhanpetekci.tk

adresine bekliyoruz.. Saygilarla; Petekci Sevenleri & filintazafer

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!

GiresunFm.Com Copyright M1.1.1 ©2007
Bu safya 0.04177 saniyede 12 sorguyla oluşturuldu